Weekprogramma

Hier vindt u ons volledige weekprogramma! ***

 

Dag: ’s Morgens   ’s Middags ’s Avonds
Maandag Vrije plaats Vrije plaats de Waldpiraat en Lady Zilvermeeuw vanuit Buitenpost
Dinsdag De Witte Mus vanuit Grootegast De Witte Mus vanuit Grootegast Studio PLS (Plaaggeest en Lady Snowy) vanuit KornHorn
Woensdag Vrije plaats Vrije plaats klungelsmurf en Lady Pinkellotje vanuit Nieuw-Weerdinge
Donderdag Vrije plaats Vrije plaats Radio Stille Willy en Lady  vanuit Lippenhuizen
Vrijdag Vrije plaats dj-peter vanuit Vriezenveen Vrienden van Freddy vanuit Marum
Zaterdag DJ-Ronald (Donalie) vanuit Tolbert

 

DJ-Ronald (Donalie) vanuit Tolbert

 

Badeend Studio vanuit Opende (gr)
Zondag Apolloman en Lady vanuit Opende (gr) SwiebertjeFM vanuit Drachten ZwarteHerder en Lady (studio unicumFM®) vanuit Drachten

***  Tijdens de marathon in de gehele maand oktober 2017 is de draailijst voor de weekenden aangepast zoals hieronder te zien door de week houden we zoveel mogelijk de oude draailijst aan.

Zaterdag 30-9
9.00-14.00    Anne (Badeend) – Lammert (Waldpiraat)
14.00-19.00   Marcel (ZwarteHerder) – Peter (Vrienden van Freddie)
19.00-0.00    Ronald (Donalie) – Willem (Stillewilly)
Zondag 1-10
09.00-14.00uur  Henk (Musfm) – Wietse (ApolloFm
14.00-19.00uur  Wiebe (Klungelsmurf) – Wieger (Swiebertje)
19.00-00.00uur  Harrie (djAadelaar) – Hendrik (Fryskepiraat)
Zaterdag 7-10
09.00-14.00uur  Henk (Musfm) – Petyer (Vrienden van Freddie)
14.00-19.00uur   Ronald (Donalie)- Roelinka (Lady-Snowy)
19.00-00.00uur   Lammert (Waldpiraat) – Hendrik (Fryskepiraat)
Zondag 8-10
09.00-14.00uur   Willem (Stillewilly) -Wieger (Swiebertje)
14.00-19.00uur   Wiebe (Klungelsmurf) – Jappie (Plaaggeest)
19.00-00.00uur  Marcel (ZwarteHerder) – Harrie (DjAadelaar)
Zaterdag 14-10
09.00-14.00uur   Hendrik (Fryskepiraat) – Jappie (Plaaggeest)
14.00-19.00uur   Lammert (Waldpiraat) – Wietse (Apollo)
19.00-00.00uur   Marcel (ZwarteHerder) -Wiebe (Klungelsmurf)
Zondag 15-10
09.00-14.00   Harrie (DjAadelaar) – Wieger (Swiebertje)
14.00-19.00   Roelinka (Lady Snowy) – Peter (Vrienden van Freddie)
19.00-00.00    Anne (Badeend) – Willem (Stillewilly)
Zaterdag 21-10
09.00-14.00   Wietse (Apollo) – Willem (Stillewilly)
14.00-19.00    Jappie (Plaaggeest) – Marcel (ZwarteHerder)
19.00-00.00    Henk (Musfm) – Anne (Badeend)
Zondag 22-10
09.00-14.00    Roelinka (Lady Snowy) – Gerkje (Lady Herder)
14.00 – 19.00    Harrie (DjAardelaar – Ronald (Donalie)
19.00 – 00.00     Wiebe (Klungelsmurf) – Hendrik (Fryskepiraat)
Zaterdag 28-10
09.00-14.00 Wieger (Swiebertje) – Peter (Vrienden van Freddie)
14.00-19.00 Hielkje (Lady Apollo) – Roelinka (Lady Snowy)
Daarna Feestavond oktoberfest 2017 in de veste te Opende(gr)